Demonte Çelik Çatı Resimleri

İstanbul Çelik Çatı | Çelik Konstrüksiyon

Lütfen bizden teklif almadan işinizi sonlandırmayınız.. Yoğun ilginize teşekkür ederiz. 
Adres: Şile Otoban Üzeri Kirazlıdere M. Kışla C. Havuz S. İlhanlar Plaza No: 20 / 8 Çekmeköy / İstanbul
Firma Mail: info@servilla.net

Telefon: +90 216 614 04 34
Faks: +90 216 614 04 33
Firma GSM: +90 505 507 04 18 (7/24 Hizmetinizdedir.)


OSB Levha, Trapez Sac, Metal Kiremit, Atermit, Sandviç Panel
TOPTAN İNŞAAT MALZEMELERİ SATIŞ SİTEMİZ AÇILDI!


İstanbul Çelik Çatıyı Neden Tercih Etmelisiniz?

İstanbul Çelik Çatı tarafından üstlenilen işler, yapı veya konseptin araştırma, etüt ve tasarımıyla başlar, kişiye ve işletmeye özgün bir çizgi ile tüm fonksiyonlar en küçük ayrıntısına kadar araştırılarak gerçekleştirilir. Tasarımlar ileri inşaat teknolojileri kullanılarak profesyonel bir yönetim anlayışı ile fonksiyonel aynı zamanda sağlam ve güvenilir paslanmaz kalitesi ve estetik tasarım anlayışıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

İstanbul Çelik Çatı çağdaş teknolojiler ve bilişim olanaklarının azami kullanımıyla hizmet ve ürün sunmak ve bu doğrultuda yaptığı çalışmalarda kalite, sürat ve uygun mali koşulları esas almayı hedeflemektedir.İstanbul Çelik Çatı , müşterilerinin, çalışanlarının ve tüm toplumun yaşam kalitesinin artırılmasını kaynakların etkin kullanımıyla en yüksek faydayı sağlamayı, güvenilir, meslek ahlakına sahip ve uyumlu olmayı başlıca kurumsal özellikler haline getirmeyi amaçlamaktadır.

İstanbul Çelik Çatı olarak firmamız ileri teknoloji ve tecrübeli personel gücüyle Ülkemizde pek çok endüstriyel ve ticari tesis ve bunlara ait çatı ve cephe kaplamaları yapımına imza atmıştır.

İstanbul Çelik Çatı olarak kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancını taşıyoruz.

Bu çerçevede çalışanlarımızın, çalışma süreçlerimizin ve de makine ve ekipmanlarımızın gelişimine yatırım yapmaya sürekli devam ediyoruz. Bu sürecin devamını sağlayan sistemimizin kendiside zamanın şartlarına ve teknolojisine uygun olarak sürekli geliştirilmektedir.

Uygun projelerinizde birlikte çalışabilmek umuduyla saygılarımızı sunarız.18 Ocak 2011


İstanbul Çelik Çatı | Çelik Konstrüksiyon İmalatlar


Adres: Şile Otoban Üzeri Kirazlıdere M. Kışla C. Havuz S. İlhanlar Plaza No: 20 / 8 Çekmeköy / İstanbul
Firma Mail: info@servilla.net

Telefon: +90 216 614 04 34
Faks: +90 216 614 04 33
Firma GSM: +90 505 507 04 18 (7/24 Hizmetinizdedir.)